پایگاه اطلاع رسانی دوره های مهارتی سازمان بسیج مهندسین صنعتی :: راهپیمایی 22 بهمن 94
راهپیمایی 22 بهمن 94
بازدید: 0
تاريخ : 1394/11/21

«والفجر واليال عشر»

پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ايران دريچه اي روشن براي تحقق اهداف و آرمانهاي الهي ملت بزرگ ايران و به واقعيت پيوستن آرزوهاي تمام آزادانديشان و مجاهدين سراسر دنيا بود. دريچه اي كه اثرات روح بخش شميم اسلامي آن موج عظيم بيداري ساير ملل را در امروز و فردا رقم زده است. لبيك به امام راحل و تكبير تابوت شكنانه مردم ايران اسلامي در بهمن 57 همان صدايي است كه امروز از حنجره تمامي آزاديخواهان دنيا شنيده مي شود.

این سازمان  ضمن عرض تبريك به مناسبت سالگرد پيروزي فرخنده انقلاب اسلامي از کلیه مهندسین بسیجی به ویژه جامعه مهندسی استان و  کشور دعوت می‌نماید، امسال نیز با حضور پرشور، جدی و آگاهانه خود در یوم الله 22 بهمن، روز تجدید عهد با آرمانهای انقلاب و عمل به دستورات و منویات مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی)، بار دیگر حمایت قاطع خود را از نظام اسلامی اعلام نمایند و با حضور حماسی خود دشمنان این نظام را مأیوس و نقشه‌های آنان را نقش بر آب کنند.

گراميداشت 22 بهمن يكی از مصاديق بارز تعظيم شعائر الهی و اعلام برائت از مشركان و مستكبران است كه خود موجب استحكام وحدت، نزديكی قلوب ونشانه تقواي دلهاست پس بیایید هر چه باشکوه تر حضور به هم رسانیم.