پایگاه اطلاع رسانی دوره های مهارتی سازمان بسیج مهندسین صنعتی :: ارتباط با علمی و پژوهشی کانون فناوری
ارتباط با علمی و پژوهشی کانون فناوری
بازدید: 0
تاريخ : 1394/05/16

به نام خدا

باسلام به کلیه بسیجیان محترم کانون فناوری اطلاعات سازمان بسیج مهندسین استان گیلان

جهت ارتباط سریعتر با کلیه بسیجیان عضو کانون فناوری اطلاعات ، می توانید در بخش نظرات همین مطلب سوالات خود را که مربوط به بخش علمی و پژوهشی کانون فناوری می باشد ، مطرح نمایید تا ان شاالله بتوانیم راهنماییتان کنیم.جهت پیگیری سوالات خود پس از ارسال سوال، بخش نظرات را دنبال کنید .

جهت پرسش سوالات موارد غیر مرتبط با علمی و پژوهشی می توانید از دیگر پل های ارتباطی مانند مراجعه حضوری ،تلفنی و ..... استفاده نمایید.

                                                علمی و پژوهشی کانون فناوری اطلاعات و ارتباطات

 
نظرات

با عرض سلام وخداقوت. به نظر بنده فرم های تدوین شده بسیار کلی هستند.بهتر بودکه فایل مجزایی برای توضیحات بیشتر رابه عنوان ضمیمه در کنار فرم ها قرارمی دادید.درمورد فرمهای تدریس:منظور دروس دانشگاهی است یادروس کاربردی بعد فارغ تحصیلی؟
نوشته شده توسط: سیده فاطمه میرمیناچی | 1394/05/17


با سلام. ضمن تشکر از ارسال نظر شمابه اطلاع می رساند کلیه اعضا در مرحله نخست ، اطلاعات کلی موردنیاز را پر می کنند . در صورت داشتن مهارت های پایه موردنیاز با توجه به موارد تکمیل شده توسط متقاضی مانند تخصص و رزومه، به مصاحبه دعوت خواهند شد. در بحث فرم های تدریس هم ، اگر دقت می کردید در بخش : نام دروسی که توانایی تدریس در آن را دارید در ستون های دوم ،سوم و چهارم ، مشخص می کند که نیاز به مدرس دروس دانشگاهی می باشد. موفق باشید . علمی و پژوهشی کانون فناوری
نوشته شده توسط: علمی و پژوهشی کانون فناوری | 1394/05/23


پست نظرات
نام:


ایمیل:


عنوان:


نام سایت:


نظرات:

كد: