پایگاه اطلاع رسانی دوره های مهارتی سازمان بسیج مهندسین صنعتی :: بیانیه سازمان به مناسبت آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی
بیانیه سازمان به مناسبت آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی
بازدید: 0
تاريخ : 1394/11/12

بسمه تعالی

بیانیه بسیج مهندسین صنعتی سپاه قدس گیلان بمناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی

حمد و سپاس فراوان به محضر حضرت باریتعالی که به ما توفیق داد تا سی و هشتمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی را به نظاره بنشینیم و انقلاب اسلامی عزیز را 38 ساله ببینیم.

سلام و درود فراوان به روح پر فتوح شهدا و امام شهدا حضرت امام خمینی (ره)
عرض ارادت به ساحت مقدس امام زمان (عج) و نایب بر حقش امام خامنه ای عزیز که  علمدار پرچم انقلاب تا به ثمر رسیدن کامل اهداف آن و انشا ا... اتصال آن به حکومت جهانی حضرت مهدی (عج) می باشند.
ما درحالی سی و هشتمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می گیریم که :
1-  حوادث تلخ و شیرین بسیاری را پشت سر گذاشته است : حوادثی چون اقدامات جریان های جدایی طلب سال های اول انقلاب ، کودتا و ترورهای کور جریان ضد انقلاب و منافقین کور دل ، جنگ تحمیلی نظامی جنگ تحمیلی اقتصادی سیاسی و تهاجم و شبیخون فرهنگی و جنگ تمام عیار نرم.
2-  کشور عقب نگهداشته شده و وابسته ایران قبل از انقلاب ، امروز به کشوری پیشرفته و مستقل تبدیل شده است به نحوی که :
-        تعیین کننده ترین کشور منطقه ، ایران اسلامی است ؛ در عین حال امن ترین کشور منطقه است.
-        جوان ترین کشور از نظر بافت جمعیت و با استعدادترین و با سوادترین کشور منطقه است.
-        پیشرفته ترین کشوردر صنایع و علوم دفاعی ، صنایع و علوم پزشکی و دارو ، نانو بیوتکنولوژی  و پیشرفته ترین در علوم فضا و ماهواره است.
-        با همه دشمنی ها ، کارشکنی ها ، تحریم ها و ترور حیثیت علمی سیاسی ، فرهنگی و مدیریتی کشور در مسئله هسته ای ، قدرت هسته ای دنیا و پیروز در عرصه علم ، سیاست ، فرهنگ ، دیپلماسی و... هست .
-        آزادترین و مردم سالارترین نظام منطقه بوده بیشترین و پر شورترین انتخابات ، تظاهرات و حضور مردم در صحنه های نظام متعلق به ایران اسلامی است .
-        مومن ترین و معنوی ترین مردم و مدیران را در کشور های منطقه داشته و عالی ترین رهبر جهان از همه ابعاد و جوانب متعلق به انقلاب اسلامی ایران می باشد .
-        ما به همه فرصت ها و افتخارات و حوادث تلخ و شیرین و راهبرد ها و راهکار های عبور از آنان می بالیم و افتخار می کنیم و سر ستایش و عبادت به آستان الهی می ساییم و سپاسگذار هدایت خدای عزو جل هستیم و معتقدیم برای تداوم موفقیت در این عرصه به چند اصل نیازمندیم:
1-  ایران اسلامی به ایمانی انقلابی ، عزمی ملی ، مدیریتی جهادی و باوری حقیقی تا رسیدن به قله های پیشرفت و تعالی نیازمند است و این امر در سایه بازخوانی و عمل به اهداف انقلاب ، رهنمودهای امام و مقام معظم رهبری ، وصایا و سیرهء شهدا و انقلابیون میسر می باشد که از همه دست اندرکاران حوزه مدیریت ، آموزش و اجرا خواهان رعایت این اصل هستیم.
2-  با توجه به موفقیت درایجادامنیت پایدار و دفع هر گونه جنگ و تجاوز و پیشرفت های علمی ، برای توسعه پایدار نیازمند تعمیم معنویت به همه ابعاد زندگی ملت و مسئولین ، درکی درست و بصیر ، عمل انقلابی و به هنگام و اقتصادی درون زا و برون گرا ( و مقاومتی ) هستیم؛ فلذا لازم است مسئولین مومن ، دشمن شناس ، دارای خود باوری و اعتماد به نفس ، معتقد و دارای التزام عملی به نظام و ولی فقیه و معتقد و مجری سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و باورمند به ملت قهرمان و استفاده از ظرفیت عظیم پنهان و آشکار ملت عزیز ، مومن و انقلابی عهده دار این اصول باشند .
3-  شایسته است ملت عزیز و غیور و همیشه در صحنه ، ضمن برگزاری جشن های مردمی گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی و حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن ، در انتخاب نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری نیز  حضور پر شور ، انتخابات مثال زدنی و ناامید کننده دشمن و شاد کننده دوستان و رهبری را رقم بزنند و با انتخاب اصلح ، خانه ملت (مجلس) را از لوث دشمنان نظام و از لوث افراد ضعیف الایمان و ضعیف الاراده و خودخواه ، خالی و این عرصه را به نیرو های انقلابی ، مومن و عملگرا بسپارند.
4-  ما مهندسین بسیجی ضمن احترام به اراده و عزم و انتخاب ملت عزیز و مومن از شورای نگهبان و مجریان انتخابات خواستاریم به دور از هرگونه مصلحت اندیشی و با تصمیم و عزم مومنانه به خدا "توکل" و به ملت "تکیه" و مجری رهنمودی رهبر معظم انقلاب و پاسدار حق الناس هم در تایید صلاحیت ها و هم در رد صلاحیتها باشند ضمن اینکه در ایجاد امنیت و سلامت انتخابات بکوشند .

                                                        عرض تبریک

والسلام علی من التبع و والهدی