پایگاه اطلاع رسانی دوره های مهارتی سازمان بسیج مهندسین صنعتی
حکیم (ابونصر هروی) درکتاب خود توصیه می کند موقعی توت بخورید که شکم خالی باشد؛ (چون توت را بخورند وقتی که معده پاک بود، زود از معده بشود و اندر تن هیچ خلط برنیانگیزد.)
بازدید:
تاريخ : 1394/03/30

وجود سرمایه عظیم ، متعهد  و متخصص که عده ای جوانان با نشانه روی آن،
خدمتگذاری به ملت در مناطق محروم روستایی را می آموزند.

 

حضور جهادگران عرصه سازندگی در مناطق محروم

بازدید:
تاريخ : 1394/03/30

در تاریخ ششم خرداد سال جاری جلسه ای بمنظور همکاری با محوریت مشاوره،برنامه ریزی، ضویت و ارتقای عضویت توسط مدیر و اعضای کانون بسیج مهندسین شهرستان رضوانشهر با تعدادی از دهیاران و شوراهای چندی از روستاهای بزرگ رضوانشهر برگزار گردید.

در جلسه مذکور به توسعه همکاری و دیدارها تاکید و بسیج مهندسین بعنوان بازوی مشاوره ای و تکیه گاهی جهت استفاده از پتانسل های بالقوه موجود در آن نهاد مقدس با حضور نیروهای متخصص و متعهد عنوان و بحث شد.

لازم بذکر است با دیدار مهندس کمالی (مسئول خدمات فنی مهندسی کانون بسیج مهندسین رضوانشهر) با رییس نظام مهندسی شهرستان بر توسعه امور اجرایی، نشست ها، عضویت اعضا سازمان نامبرده در بسیج و ارائه محتوا جهت اثر بخشی هرچه بهتر دو طیف مذکور در شهرستان و حومه بحث و بررسی قرار گرفت.

پیشنهادی برای رفع بوی بد دهان در رمضان

 

یک کارشناس تغذیه معتقد است: مصرف مواد غذایی شیرین مانند زولبیا و بامیه، بوی بد دهان را در طول ساعات روزه‌داری تشدید می‌کند.
 
سلام ....سلسله مباحث ......قسمت سومسلسه مباحث تغذیه ای ویژه روزه داران
 سلام 
در سلسله مباحث مفید تغذیه شما را در امر بندگی بهتر خدای متعال یاری می نماییم.
بازدید:
تاريخ : 1394/03/25
فرا رسیدن ایام  ماه مبارک رمضان بر سالکان کوی رحمت و مغفرت و غفران مبارک بادبازدید:
تاريخ : 1394/03/22
سلام علیکم ..
روابط عمومی وبلاگ صنعت مقاومتی در راستای ترویج فرهنگ سلامت نسبت به برگزاری دوره های زیر در صورت تکمیل ظرفیت اقدام خواهد کرد . انشاءالله
از علاقمندان دعوت میشود در این خصوص اطلاع رسانی نمایند.
  1  2