پایگاه اطلاع رسانی دوره های مهارتی سازمان بسیج مهندسین صنعتی
بازدید:
تاريخ : 1394/06/27


سروبس علمی برق نیوز: نتیجه تحقیقات پزشکان نشان می‌دهد که سکونت در فاصله کمتر از 500 متری دکل‌های برق فشارقوی خطر ابتلا به سرطان خون را در افراد به‌خصوص در کودکان 8/5 برابر افزایش می‌دهد.

داستان بر سرسلامتی است. صحبت دیروز و امروز هم نیست. سلامتی که این بار به دکل‌های فشارقوی برق گره خورده است. ماجرایی که چند دهه است مردم و رسانه‌ها را به دنبال خود می‌کشد. هر بار رسانه‌ای مشکلات و عوارض این غول‌های آهنی را بازگو می‌کند و هر بار مسئولی که توپ را به زمین دیگری می‌اندازد و از حل مشکل سر باز می‌زند.
بازدید:
تاريخ : 1394/06/25

در نشست تخصصی " صنعت درون‌زا و برون‌گرا " علاوه بر تحلیل و بررسی مشکلات و موانع صنایع به عوامل محرک و پیشرفت صنعتی کشور پرداخته می‌شود.

 

در تقویم روزهای سال، ذیقعده یازدهمین ماه قمر ی است، در این ماه شادی و غم به هم آمیخته، آغازی همراه با سرور و پایانی همراه با اندوه دارد.
این ماه را می توان ماه امام هشتم (ع) نامید زیرا در ابتدای آن ولادت خواهر گرامی ایشان حضرت فاطمه معصومه (س) و در یازدهم این ماه ولادت خود آن حضرت و در پایان این ماه شهادت فرزند گرامی امام هشتم (ع)، حضرت امام جواد(ع) واقع شده است...

 

نشریه تخصصی "مهندس اسوه" از کلیه پژوهشگران، کارآفرینان، دانشجویان، نخبگان و اساتید دعوت می‌کند تا مقالات علمی خود را جهت ارزیابی و چاپ به این نشریه ارسال کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مهندسین صنعتی، نشریه تخصصی "مهندس اسوه" از کلیه  پژوهشگران، کازآفرینان، دانشجویان، نخبگان و اساتید در بخش‌های زیر دعوت به همکاری می‌کند
بازدید:
تاريخ : 1394/06/18

رهبر انقلاب در دیدار هزاران نفر از اقشار مختلف مردم:

سال 88 از رأی مردم دفاع کردم / بخشی از همان حق الناس نظارت استصوابی است / مسئولان جوانان انقلابی را گرامی بدارند
چند جمله که دانشمندان و مورخان بزرگ درباره ی پیامبر بزرگ اسلام حضرت محمد صلى ‏الله‏ عليه‏ و‏آله گفته اند :

 

 

ماهاتما گاندی، رهبر استقلال هند :

 

جالب است بدایند که بهترین کسی که امروزه بدون هیچ چون و چرایی در قلب میلیون ها انسان جا گرفته، محمد(ص) است. از این جا من متقاعد شده ام که این شمشیر نبود که در آن روزها مردم زیادی را تسلیم پیامبر کرد. محمد(ص) سخت ساده زیست بود، مثل دیگر پیامبران متقی بود، به شدت امانت دار بود. از خودگذشتگی شدید نسبت به دوستان و پیروان، جسارت، بی باکی، توکل مطلق به خدا  از ویژگی های محمد(ص) بود. قبل از استفاده از این ویژگی ها، او به هیچ وجه از شمشیر برای برداشتن سدهای جلوی راه خود استفاده نمی کرد. وقتی من دومین جلد کتاب ((زندگی نامه پیامبر)) را خواندم، متاسف بودم که چرا نمی توانم از این زندگی بیشتر بخوانم.

 

 

بازدید:
تاريخ : 1394/06/14

برادر مالمیر مسئول مسابقات هفتگی شباب اعلام کرد که این مرکز اقدام به برگزاری مسابقات هفتگی شباب با عناوین زیر نموده است.

 عناوین

 1-      بهترین گزارش عملکرد (هر هفته یک گزارش عملکرد ،مبلغ جایزه یک میلیون ریال)

 2-      بهترین پست وبلاگ (هر هفته یک پست، مبلغ جایزه یک میلیون ریال)

 3-      بهترین عکس عملکردی(هر هفته یک عکس مبلغ جایزه یک میلیون ریال)

بازدید:
تاريخ : 1394/06/11علامندان به شرکت در مسابقه تا دهم شهریور مهلت دارند به سوالات پاسخ دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مهندسین صنعتی،بسیج مهندسین صنعتی با هدف ارتقای بینش صنعتی اعضای کانون‌های بسیج مهندسین صنعتی سراسر کشور و سایر اقشار متخصص مرتبط با صنعت مسابقه‎ای برگزار می‎نماید.علامندان به شرکت در مسابقه ‌می‌توانند فایل پی دی اف منابع را دریافت نموده و پس از مطالعه به سوالات مسابقه پاسخ دهند.

جوایز برگزیدگان مسابقه مذکور، در اختتامیه همایش تخصصی«صنعت درونزا و برونگرا» که در نیمه دوم شهریورماه سال جاری برگزار خواهد شد، اهدا می‌گردد.

  • پاسخ‎نامه خود را به پست الکترونیکی info@basijmohandesin.ir ارسال نمایید.
  • حداکثر زمان ارسال پاسخ‌نامه تا دهم شهریورماه (94/06/10) می‌باشد.

سوالات مسابقه:

http://www.basijmohandesin.ir/Documents/1/content/11335/سوالات مسابقه-.docx
در تاریخ های 3 و  8 شهریورماه از صنایع استان گیلان بازدید عارضه یابی بعمل آمد

بازدید:
تاريخ : 1394/06/02

حضرت آیت الله خامنه ای

با اشاره مجدد به لزوم توجه همزمان به ابعاد فردی و اجتماعی حج، تأکید کردند:
مبادا حجاج محترم فرصت بی نظیر تنفس در
شهر معطّر پیامبر و حضور عبادی و شوق آور در مکه معظّمه و خانه خدا را
با کار بسیار غلط گشت و گذار در بازار و خرید کالا از دست بدهند و
حسرت استفاده نکردن کامل از فرصت بی نظیر و نشاط آور حضور در
مسجد الحرام و مسجد النبی را برای همه عمر بر دل خود بگذارند.