پایگاه اطلاع رسانی دوره های مهارتی سازمان بسیج مهندسین صنعتی
بازدید:
تاريخ : 1395/01/23
وقت ظهور آن حضرت معلوم نيست و مطابق روايات، كسانى كه وقت ظهور را تعيين كنند،
دروغگو شمرده شده‎‏اند. «1»
و در روايات نشانه‏‎هاى بسيارى به عنوان علائم ظهور آمده كه
مربوط به مدّت اندكى قبل از ظهور و مربوط به آستانه و آغاز ظهور است،
اين نشانه‏‎ها بسيار زيادند «2» كه معروف‏ترين و جامع‏ترين آنها اين است كه
هرج‏‎ومرج در همه‏‎چيز دنيا مشهود مى‏‎گردد. «3»

 آوینی هم از طرف روشنفکرها هم مذهبی‌ها مورد حمله قرار گرفت/ هنرمند غیر متعهد نداریم

 

 

این اختراع به قدری با دقت و هوشیاری طراحی و عملی شده که پس از گذشت چند صد سال هنوز به همان صورت اولیه پخته می شود و نانی که از تنور سنگکی بدست می‌آید، محبوب‌ترین نان ایرانی است.

 در کتاب سال‌نمای کمیته ‌نانوایان تهران که در ۱۹ اردیبهشت سال ۱۳۲۶ شمسی در تهران چاپ شده، درباره‌ تاریخچه و چگونگی پیدایش نانوایی و نان سنگک این گونه آمده است:

سينه ستبر تاريخ مالامال از خاطرات حيات و ممات مردان مردي است كه روحشان فراتر از زمان و عرصه فراخ زمين تنگ‏تر از قلب سرشار از عشقشان بوده است. عشق به يگانه هستي ‏بخش كه اشتياق لقائش آرام از جسم و جان آن‏ها گرفته و سر سودايي‏شان را همواره بر آستان داشته‏ است.
شما که رفتید سران ما بر سفره فهد نشستند/ پس از شما، جانبازان عتیقه شدند

نشریه آمریکایی در گزارشی نوشت تأثیرگذاری ایران برکشورهای سوریه، عراق و لبنان و یمن رو به افزایش است و این کشور در حال تبدیل به قدرتمندترین رهبر خاورمیانه است
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت:
برخی به ظاهر اسلام توجه دارند.
به زیارت امام رضا(ع) می‌روند و سروصدا و ادای مذهبی در می‌آورند؛
اما مذهبشان در حد آش نذری و شله است.

یک استاد دانشگاه ضمن تصریح بر اینکه همه در سطح جهان می‌دانند منشأ تولید تراریخته‌ها، صهیونیستها و بنیاد راکفلر است، افزود: تراریختگی مانند مین چرخه اکولوژی و حیات را کاملاً به هم می‌زند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری خبرگزاری تسنیم(پویا)، عبدالمجید شیخی دکترای اقتصاد و پژوهشگر حوزه کشاورزی است. از نیروهای قدیمی و به‌قول خودش «بدواً ورود» به جهاد سازندگی بوده است. او سه دهه در جهاد سازندگی و وزارت جهاد کشاورزی، مشغول به فعالیت بوده و در مورد نوع فعالیتش می‌گوید «انواع خدمتها را کرده‌ام؛ الآن در دانشگاه مشغول هستم، و کارهای پژوهشی و آموزشی انجام می‌دهم؛ و بیشتر تحقیقات بنده هم در حوزه کشاورزی بوده است.» آخرین اثر او کتابی با عنوان «شاخصهای امنیت غذایی با رویکرد پدافند غیرعامل» است،که در هفته پدافند غیرعامل رونمایی شد. پرونده محصولات دستکاری ژنتیک (تراریخته) را از سالها قبل دنبال می‌کند؛ و به همین سبب اطلاعات ذی‌قیمتی دارد. توجه شما را به بخش اول مصاحبه تفصیلی با ایشان جلب می‌کنیم.

با هجمه‌ای که دشمنان و منحرفین آغاز کرده‌اند و شکست‌هایی که از انقلاب در صحنه منطقه و به ویژه از گسترش روزافزون پیام انقلاب در جهان خورده و می‌خورند، زمینه و بهانه لازم برای حضور انقلابیون در صحنه همچون نهم دی‌ماه ۸۸ و تقابل با آنها فراهم شده و خواهد شد.  1   ...     3  4  5  6  7   ...     15