پایگاه اطلاع رسانی دوره های مهارتی سازمان بسیج مهندسین صنعتی :: کانون سیاهکل
با سلام به تمامی مهندسین عزیز بسیجی ..................................
جهت مشاهده گزارش تصویری فعالیتهای شهری و استانی کانون آستارا به ادامه مطلب بروید.بسمه تعالی
بیانیه بسیج مهندسین صنعتی به مناسبت گرامیداشت 8 دی
  انقلاب اسلامی ایران تنها انقلاب شکوهمند تاریخ معاصر است که بدون هرگونه پشتیبانی قدرتها پیروز شد. آنقدر انقلاب ایران مظلومانه پیروز شد که حتی کشورهای منطقه از جمله کویت، ترکیه و عراق مقصد تبعیدی رهبر الهی انقلاب امام خمینی (ره) بوده اند. البته تنها انقلاب تاریخ معاصر نیز هست که انقلابیون، بدون هر گونه استفاده از ابزارهای خشونت و نظامی پیروز شدند و مردمی ترین و معنوی ترین و هدفمند ترین نظام سیاسی را تاسیس کردند. انقلابی که برای مقدمه سازی ظهور حضرت ولی عصر (عج) و دولت موعود پیروز شد ؛ نظام سازی کرد و تلاش می نماید که شاهد ظهور آن یگانه تاریخ و آمال مستضعفین ، شکننده همیشگی هیبت طاغوت باشد. دشمن شکست خورده داخلی و عمّال منطقه ای آن به تبعیت از رهبران و اربابان شرقی و غربی خود تاکنون سه راهبرد را برای متوقف کردن قطار انقلاب طراحی نموده اند و بر خلاف برخی تحلیلها ، هر 3 راهبرد همزمان و با شدید ترین امکانات لجستیکی – نظامی – مالی و پشتیبانی اجرا شده و می شود.  این 3 راهبرد عبارتند از : نا امن سازی داخلی و منطقه ای و استفاده از روشهای سخت و نظامی ( راهبرد تقابل ) و تحریم همه جانبه علمی – اقتصادی – نظامی و سیاسی ( راهبرد تقابل و نیمه سخت) و راهبرد نفوذ (جنگ نرم و تلاش برای تغییر باورها و رفتارها – تغییر ساختار – نفوذ و تغییر حکومت) .
سلام علیکم
از همه عزیزان به خاطر به روز رسانی سرور سایت مرکزی سازمان که بدون اطلاع انجام شده بود و باعث عدم دسترسی شده بود؛ معذرت می خواهم و درخواست حلالیت دارم.درضمن لینکهای دانلود اصلاح شد....صدیق عربانی در دومین یادواره شهدای مهندس گیلان:

در دانشگاه ها فرزندان ارزشی را کنار میزنند/ اگر بصیرت نداشته باشیم از هدف و مقصد عقب می مانیم

وی در ادامه با اشاره وضع کنونی دانشگاهها گفت: من برای دانشگاه های کشور متاسفم. فرزندان ارزشی ما را کنار میزنند ، یک نگاه به خروجی ها بکنید متاسفانه نسبت به دانشگاه ها بی توجه هستند.

گفتار : کرسی جایگاهی ویژه ای در فرهنگ و سنت ایرانی داشته‌است و از لوازم آن به شمار می رود . شب یلدا، یکی از جشن‌های سنتی ایرانیان در اوایل زمستان است که نقش کرسی در جمع کردن اعضای خانواده به دور گرمای آن مشهود بوده‌است. جای نشستن افراد در کنار کرسی به نقش شان در خانواده مرتبط است. معمولاً جایگاه بزرگسال‌ترین فرد خانواده آن پله‌ای از کرسی است که دورترین فاصله را از در اتاق دارد و جایگاه خردسالان جایی است که نزدیک تر به در اتاق است.

بیانیه سازمان بسیج مهندسی صنعتی استان گیلان در حمایت از مواضع انقلابی امام جمعه محترم و نماینده ولی فقیه ؛ آیت الله قربانی

جامعه مهندسین بسیجی ضمن حمایت از موضع معظم له و تذکر به مدیران سیاسی استان جهت اتخاذ مسیر درست ، به کلیه مدیران استان توصیه می نماید اندکی به فکر اقتصاد و صنعت و کشاورزی استان بوده و با تجمیع کلیه امکانات ، تصمیمات و افکار، اوضاع کنونی استان را بهبود بخشند تا هر روز شاهد تعطیلی یک کارخانه ، واحد صنعتی و بیکار شدن دهها صنعتگر و کارگر نباشیم و با عزل و نصب های بیهوده ، جلسات متعدد سیاسی و حزبی و سیاسی نمودن همه کارها بیش از این مردم عزیز و شریف استان را خسته و ناامید ننمایند که سرمایه اجتماعی مهمترین سرمایه هاست .
پاسخ تلگرام در واکنش به مسدودسازی کانال‌های مستهجن
از صبح امروز، دسترسی به برخی از کانال‌های مبتذل و مستهجن تلگرام برای کاربران ایرانی محدود شده است. ساعاتی قبل مدیرعامل این شبکه‌ی اجتماعی محبوب علت و موضع رسمی خود در رابطه با این موضوع را ابراز داشته است.

بازدید:
تاريخ : 1394/08/03

بیانیه سازمان بسیج درباره نامه رهبر معظم انقلاب
کوچک‌ترین غفلت از فرمان رهبری درباره برجام نابخشودنی است/ بهانه‌ها برای پرداختن به اقتصاد مقاومتی رفع شده

در بیانیه سازمان بسیج آمده است: اینک بهانه‌ها برای پرداختن به کار اصلی یعنی اقتصاد مقاومتی از میان برداشته شده است و مردم حق دارند، بهره‌مندی از اقتصاد پیشرو و حل مشکلات اقتصادی را مطالبه کنند.

بازدید:
تاريخ : 1394/06/14

برادر مالمیر مسئول مسابقات هفتگی شباب اعلام کرد که این مرکز اقدام به برگزاری مسابقات هفتگی شباب با عناوین زیر نموده است.

 عناوین

 1-      بهترین گزارش عملکرد (هر هفته یک گزارش عملکرد ،مبلغ جایزه یک میلیون ریال)

 2-      بهترین پست وبلاگ (هر هفته یک پست، مبلغ جایزه یک میلیون ریال)

 3-      بهترین عکس عملکردی(هر هفته یک عکس مبلغ جایزه یک میلیون ریال)

بازدید:
تاريخ : 1394/03/25
فرا رسیدن ایام  ماه مبارک رمضان بر سالکان کوی رحمت و مغفرت و غفران مبارک باد
  1   ...     3  4  5  6